+48 500 403 029 biuro@fresh4you.pl

Catering

Jak to działa !!

Wybierz jedną z oferowanych diet niskokalorycznych:1500, 2000, 2500 kcal w wersji standardowej, wegetariańskiej, wegetariańskiej z rybami lub niskokalorycznej bez ryb. Wybrać możesz także jedną z diet specjalistycznych: bezglutenową, bezlaktozową,paleo.

Pamiętaj! Zawsze możesz do nas napisać  i przedstawić nam cele, które chcesz osiągnąć, swoje preferencje, nawyki i styl życia, dzięki temu będziemy mogli dodatkowo doradzić w doborze najbardziej odpowiedniej i dopasowanej dla Ciebie diety. Nasz dietetyk jest do Twojej dyspozycji.

Zamawiasz posiłki

Dietę pudełkową możesz zamówić na dwa sposoby. Wypełniasz formularz zamówienia  na naszej stronie internetowej lub składasz zamówienie telefonicznie. Służymy także pomocą gdybyś chciał dokonać jakichkolwiek zmian w realizacji zamówienia. Możesz zapłacić tradycyjnym przelewem lub szybką płatnością on-line.

Realizujemy dostawy

Potrawy przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy pod okiem doświadczonego szefa kuchni. Do przygotowywania dań używamy świeżych surowców dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Szczelne pakowanie Twoich potraw gwarantują nowoczesne, zaawansowane technologicznie maszyny pakujące. Dzięki temu mamy pewność że przygotowujemy produkty najwyższej jakości. 

Realizację zamówienia rozpoczynamy zgodnie z potwierdzeniem zamówienia przesłanym na adres e-mail. Codziennie wieczorem realizujemy dostawy na kolejny dzień.Zestawy składają się z 5 posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Diety dostarczane są do Ciebie transportem chłodniczym przez dedykowanego kuriera.

Dostarczone dania są gotowe do spożycia od razu lub po podgrzaniu. Zgrzewane opakowania, w które zapakowane są posiłki mogą być podgrzewane w kuchni mikrofalowej po zdjęciu wierzchniej folii. 

Jedz tylko dostarczone posiłki, nie podjadaj, stosuj się do naszych porad a na pewno stracisz na wadze  

Zrzucisz zbędne kilogramy jedząc smacznie, wygodnie i zdrowo. Zyskasz więcej wolnego czasu bez gotowania i zakupów. Zdrowie i dobre samopoczucie na co dzień idzie w parze z odpowiednią dietą.

Pij dużo wody !!